Tanórán kívüli foglalkozások a 2016/2017-es tanév 2. félévében

 

Tanórán kívüli foglalkozások

5-6. évfolyam

Hétfő

Informatika korr. 5-6.

15-1545

Ling Tamás

Informatika terem

 

Kis kutatók nagy kalandja 4-6.

14-1630

György Veronika, Kissné Schmeltz Etelka

Fizika, technika terem

Kedd

Német korr.5

14-1445

Varga Írisz

19.terem

 

Matematika szakkör 6.

6.óra

Kisné Schmeltz Etelka

Technika terem

 

Informatika szakkör 5-6.

14-1445

Király Judit

Informatika terem

 

Sportkör 5-6.-lány

14-1445

Nagy István Gáborné

Tornacsarnok

 

Rajz szakkör

15-1545

Kónya Gábor

Rajz terem

 

Történelem korr. 6-7.

15-1545

Varga Írisz

német szaktanterem

 

Angol korr.5.

14-1445

Gálné Bakos Judit

Média terem

Szerda

Fizika szakkör 5.

6.óra

György Veronika

Fizika szaktanterem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informatika szakkör 5-6.

15-1545

Ling Tamás

Informatika terem

 

Angol korr.6.

14-1445

Kertész Júlia

Angol szaktanterem

 

Német korr. 6

14-1445

Varga Írisz

19.terem

 

Magyar korr.6a

6.óra

Tuboly-Büki Gabriella

18.terem

Csütörtök

Magyar korr.5.

14-1445

Német szaktanterem

Sebestyén Tekla

 

Fizika szakkör 6.

14-1445

György Veronika

Fizika szaktanterem

 

Sportkör 5-6.fiú

14-1445

Gál Tibor

Tornacsarnok

Péntek

Matematika szakkör 5.

6.óra

Szalayné Héjjas Márta

33.terem

 

Média szakkör

14-16

Kónya Gábor

Rajz terem

 

Történelem korr.5.

6.óra

Ludvig Melinda

16.terem

 

Magyar korr. 6b

6.óra

Tuboly-Büki Gabriella

27.terem

 

7-8. évfolyam                             

 

 

 

 

 

Hétfő

Kisállat gond. szakkör 7.

15-1545

Laurinyecz Magdolna

Biológia terem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kedd

Informatika koll.7.

15-1545

Ling Tamás

Informatika terem

 

 

 

 

 

 

Magyar korr.7.

14-1445

Kertész Júlia

17.terem

 

Történelem korr. 7

15-1545

Varga Írisz

német szaktanterem

 

Rajz szakkör

15-1545

Kónya Gábor

Rajz terem

 

Német nyelvi előkészítő 8.

710-755

Rónahátiné Katona Cecília

német szaktanterem

 

Matematika korr.8

14-1445

Simon Zoltán

 

Szerda

Matematika koll.7.

15-1545

Szalayné Héjjas Márta

angol szaktanterem

 

Magyar koll.7.

14-1445

Kerepesi Ágnes

27.terem

 

Német korr.8.

6.óra

Sebestyén Tekla

17.terem

 

Kémia korrepetálás 8.

15-1545

György Veronika

Fizika szaktanterem

 

Orosz nyelv alapjai 7-8.

710-755

Rónahátiné Katona Cecília

Német szaktanterem

 

Felvételi elők. inf.8.

15-1545

Ling Tamás

Inf. terem-média

 

Kémia szakkör 6-7.

14-1445

György Veronika

Fizika szaktanterem

 

Kisállat gond. szakkör 7.

7-745

Laurinyecz Magdolna

Biológia terem

Csütörtök

Sportkör 7-8.lány

14-1445

Nagy István Gáborné

Tornacsarnok

 

Sportkör 7-8.fiú

15-1545

Gál Tibor

Tornacsarnok

 

Fizika korr. 8.

15-1545

Simon Zoltán

31.terem

 

Földrajz szakkör 

15-1545

Kónya Gábor

rajz terem

 

Felvételi elők. inf.8.

15-1545

Ling Tamás

Inf. terem-média

 

Fiz.Kémia korr.7.

15-1545

György Veronika

Fizika szaktanterem

Péntek

Német koll.7.

710-755

Rónahátiné Katona Cecília

Német szaktanterem

 

Angol koll.7.

710-755

Szalayné Héjjas Márta

Angol szaktanterem

 

Média szakkör

14-16

Kónya Gábor

Rajz terem

 

Történelem szakkör7-8.

1445-1530

Ludvig Melinda

27.terem

 

Magyar korr.8

14-1445

Tuboly- Büki Gabriella