Versenyek, eredmények

TANULMÁNYI VERSENYEK

 

Magyar Nemzeti Levéltár "Függetlenség, szabadság" című országos online vetélkedő

Elismerő oklevél

Rozman Zsófia 8.a

Domokos Edina 8.a

Felkészítő tanár: Ludvig Melinda

 

 

Kerületi anyanyelvi vetélkedő

I. hely

Földes Kevin 6.a

Kovács Bence 6.a

Tuboly Boldizsár 6.a

Felkészítő tanár: Sebestyén Tekla

III. hely

Kováts Hanna 7.b

Domokos Edina 8.a

Rozman Zsófia 8.a

Felkészítő tanár: Kerepesi Ágnes

                                      Tuboly-Büki Gabriella

Kerületi szépolvasó verseny

II. hely

Monori Gábor 3.a

Felkészítő tanár: Okrana Erika

III. hely

Verebélyi Dalma 4.a

Felkészítő tanár: Menyhárt Márta

 

 

 

 

Herman Ottó kerületi biológia verseny

III. hely

Domokos Edina 8.a

Felkészítő tanár: Laurinyecz Magdolna

 

V. hely

Vajday Márk 7.a

VI. hely

Rozman Zsófia 8.a

 

 

Kerületi helyesírás verseny

II. hely

Kováts Hanna 7.b

Felkészítő tanár: Kerepesi Ágnes

 

Kerületi szövegértő verseny

I. hely

Kováts Hanna 7.b

Felkészítő tanár: Kerepesi Ágnes

Kerületi matematika verseny

II. hely

Horváth Panna 7.a

Felkészítő tanár: Szalayné Héjjas Márta

 

III. hely

Nagy Levente 5.b

III. hely

Eszes Brendon 7.a

 

 

Jedlik Ányos Matematika-fizika Verseny - Területi döntő

VI. hely

Monori Gábor 3.

Felkészítő tanár: György Veronika

 

III.  hely

Ziegler Jázmin 4.

IV.  hely

Szucsányi Réka 4.

V.  hely

Rozman Gréta 4.

V.  hely

Jécsai Simon 4.

IV.  hely

Darabos Gergő 5.a

III.  hely

Kovács Bence 6.a

IV.  hely

Domokos Benedek 6.a

 

 

 


 

 

 

Jedlik Ányos Matematika-fizika Verseny - ORSZÁGOS DÖNTŐ

V. hely

Marczis Rebeka 3.

Felkészítő tanár: György Veronika

 

III.  hely

Verebélyi Dalma 4.

IV.  hely

Krompazsky Kata 4.

IV.  hely

Darabos Dénes 5.a

V.  hely

Nagy Levente 5.b

V.  hely

Simon Tibor 5.b

IV.  hely

Horváth Panna 6.a

 

 

 

 

 

 

AZ EREDMÉNYLISTA MÉG NEM TELJES!

MŰVÉSZETEK

Csepeli Művészeti Szemle - Vers- és prózamondó kategória

Bronz fokozat

Tuboly Boldizsár 6.a

Felkészítő tanár: Tuboly-Büki Gabriella

Bronz fokozat

Kováts Hanna 7.b

Felkészítő tanár: Kerepesi Ágnes

Ezüst fokozat

Erdős Boglárka 5.b

Felkészítő tanár: Körömi Gábor

 

Csepeli Művészeti Szemle - Ének kategória

Arany fokozat

Suha Sára 8.b

Felkészítő tanár: Tuboly-Büki Gabriella

 

Arany fokozat

Lukács Jázmin 4.a

Ezüst fokozat

Tóth Eszter 8.a

Ezüst fokozat

Tuboly Boldizsár 6.a

Ezüst fokozat

Suha Sára - Virik Naomi 8.b

Bronz fokozat

Tóth Petra 6.a

Bronz fokozat

Bazsó Boglárka

 

 

 

Csepeli Művészeti Szemle - Képzőművészet kategória

Arany fokozat

Kun Emese 6.b

Felkészítő tanár: Kónya Gábor

 

Ezüst fokozat

Paksi Petra 6.a

Bronz fokozat

Szamosi Dolóresz 8.b

Arany fokozat

Csorba Petra 8.a

Ezüst fokozat

Verebélyi Viktória  7.a

 

Csepel-sziget Ifjú Tehetségei Regionális Képző- és Iparművészeti Pályázat

Díjazottak

Kovács Karina 6.b

Pálmai Jázmin 7.b

Teleki Renáta 7.a

Felkészítő tanár: Kónya Gábor

 

 

 

 

 

 

AZ EREDMÉNYLISTA MÉG NEM TELJES!

SPORT

 

 

Kerületi terematlétika döntő

VI. hely

 

Bukovszki Lili 8.a

Domokos Edina 8.a

Fodor Inez 8.a

Gajdos Zsanett 8.a

Keszi-Harmat Laura 7.a

Tóth Eszter 6.a

Zöld Fanni 6.a

Felkészítő tanár: Nagy István Gáborné

 

 

Kerületi Diákolimpia -  Kislabdahajító fiú csapat

V. hely

Mátyás Márk

Kele Dávid

Orbán Zétény

Turcza Norbert

Kulcsár Balázs

Török  Richárd

Felkészítő tanár: Gál Tibor

 

Kerületi Diákolimpia -  Atlétika CSB:  2 x 200 – 4 x 400 fiú csapat

V. hely

Kápolnási János

 Földi Dániel

Jávorszky Krisztián

Bazsó Levente

Kovács András

Varga István

Felkészítő tanár: Gál Tibor

Kerületi Diákolimpia -   Labdarúgás, IV. kcs. fiú csapat

V. hely

Palóczi Botond – Kele  Dániel –

Varga  István – Balaton i Gábor –

Török Richárd – Kulcsár  Balázs –   Varga  Márk – Riczu  Richárd –

Földi Gergely – Fábián  Bence

Felkészítő tanár: Gál Tibor

 

 

Kerületi Diákolimpia -   Labdarúgás,  IV. kcs. lány csapat    

III. hely

Bukovszki Lili – Beri Szilvia –

Soós Vanessza – Domokos Edina –

Horváth Fanni – Végh Nikolett –

Kiss-Csende Szofi        

Felkészítő tanár: Nagy István Gáborné

 

Terematlétika -   Ötösugrás,    egyéni   IV. kcs.

II. hely

Bazsó Levente 7.a        

Felkészítő tanár: Gál Tibor

                                         

Terematlétika -   Magasugrás,    egyéni   IV. kcs.    

III. hely

Balatoni Gábor 8.b

Felkészítő tanár: Gál Tibor

   

 

 

AZ EREDMÉNYLISTA MÉG NEM TELJES!