Verseny eredmények

 

Kerületi Szépíró Verseny

 

Lukács Lili Hanna 4.b

 

Felkészítő tanár: Tájmelné Vidovich Zsuzsanna

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Pesti régió 3. helyezés

 

Darabos Dénes 8.a

Kindla János 8.a

Kissebesi Máté 8.a

Nagy Levente 8,b

 

Felkészítő tanár: Szalayné Héjjas Márta

 
Angol Művészeti Szemle
TANULÓ NEVE                            HELYEZÉS                            Felkészítő tanár
Mészáros Levente 7.a        3.helyezett (próza kategória)       Szalayné Héjjas Márta
 
Kerületi Matematika Verseny
TANULÓ NEVE                            HELYEZÉS                            Felkészítő tanár
Kissebesi Máté 7.a                      4. helyezett                       Szalayné Héjjas Márta
Jécsai Simon 6.b                         5. helyezett                       Szalayné Héjjas Márta
Szucsányi Réka 6.a                     6. helyezett                       Kissné Schmeltz Etelka

 

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                                Felkészítő tanár

Dí Pol Bíborka 5.b                      5. helyezett                             Tuboly- Büki Gabriella

Kun Emese 8.a                          5. helyezett                             Sebestyén Tekla

Kerületi Szövegértő Verseny

TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                                Felkészítő tanár

Szabó Márton 5.a                      2. helyezett                              Heizinger Anita

Kindla János 7.a                        6. helyezett                              Sebestyén Tekla

 

Kerületi Népdaléneklő Verseny

TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                                Felkészítő tanár

Tóth Rebeka 4.b                        1. hely arany minősítés             Tuboly-Büki Gabriella

 

Művészeti Szemle

Vers-és prózamondó

 TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                                Felkészítő tanár

Tuboly Boldizsár 8.a                   2. ezüst minősítés                    Tuboly-Büki Gabriella

Ének szóló

 TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                                Felkészítő tanár

Tóth Rebeka 4.b                         1. kiemelt arany                      Tuboly-Büki Gabriella

Bazsó Boglárka 6.a                     1. arany                                  Tuboly-Büki Gabriella

Lakatos Míra 6.a                         1. kiemelt arany                      Tuboly-Büki Gabriella

Tóth Petra 8.a                            2. ezüst                                  Tuboly-Büki Gabriella

 

 

Alsó tagozat - Kerületi versenyek 2018/2019

 

NAGY IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KERÜLETI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY

TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                                Felkészítő tanár

Venter Lilla 3.a                             III.                                           Kállai Ibolya

Kerényi Zsombor 3.a                     VII.                                          Kállai Ibolya

 

NAGY IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA KERÜLETI MATEMATIKA VERSENY 4. évfolyam

TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                                Felkészítő tanár

Felsmann Richárd Erik 4.b             I.                                             Csukáné, Kiss Judit

 

NAGY IMRE ÁMK ÁLTALÁNOS ISKOLA KERÜLETI MATEMATIKA VERSENY 3. évfolyam

TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                               Felkészítő tanár

Kerényi Zsombor 3.a                    V.                                            Novák Ferencné

Csató Károly 3.b                          VII.                                          Kovács Mónika

 

NAGY IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA KERÜLETI HELYESÍRÓ VERSENY EREDMÉNYEI

TANULÓ NEVE                              HELYEZÉS                               Felkészítő tanár

Szépe Lívia                                   V.                                           Buzás Judit

 

 

 

Versenyeredmények kémia-fizika tárgyakból

Felkészítő tanár: György Veronika

 

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny kerületi forduló

Kindla János         2. helyezett         7. évfolyam    

 

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny fővárosi forduló

Kissebesi Máté        6. helyezett         7. évfolyam             

 

Jedlik Ányos Fizikaverseny Területi döntő

Jécsai Simon           1. helyezett          6. évfolyam               

Kissebesi Máté        2. helyezett          7. évfolyam    

Unger Dóra             3. helyezett          6. évfolyam    

Darabos Dénes        4. helyezett          7. évfolyam    

Rozman Gréta         5. helyezett          6. évfolyam

Kindla János            5. helyezett          7. évfolyam    

 

Jedlik Ányos Fizikaverseny Országos döntő

Kissebesi Máté        2. helyezett          7. évfolyam    

Jécsai Simon           4. helyezett          6. évfolyam    

 

Vermes Miklós Fizikaverseny feladatmegoldási kategória

Nagy Levente         1. helyezett          7. évfolyam    

Darabos Dénes       3. helyezett          7. évfolyam    

 

Vermes Miklós Fizikaverseny kísérletezési kategória

Darabos Dénes, Darabos Gergő, Nagy Levente    arany oklevél    7. évfolyam

 

 

Mátyás és kora regionális, komplex vetélkedő

2018. november 16. - Mátyás Király Általános Iskola

Domokos Benedek (8.a)

Tuboly Boldizsár( 8.a)

Kissebesi Máté ( 7.a)

Orbán Zétény (7.a)

harmadik helyezett

Felkészítő tanárok: Ludvig Melinda, Varga Írisz

 

Game Party a Vermesben

Halász Dorina 7.a

Fábián Fanni 7.a

Darabos Dénes 7.a

Kissebesi Máté 7.a

csapatverseny II. hely.

Angol nyelvű játékos ügyességi, logikai vetélkedő.

Felkészítő tanárok: Villás Judit, Szalayné Héjjas Márta

 

Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Pesti Régió

Tuboly Boldizsár 8.a

Kovács Bence 8.a

Domokos Benedek 8.a

Földes Kevin 8.a

VI. helyezett

Felkészítő tanár: Kisné Schmeltz Etelka