Ünnepi műsor az 1956. október 23-i forradalomról

2019.11.04 13:32

A Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola ünnepi műsora az 1956. október 23-i forradalomról

Az ünnepség keretében 1956. október 23. és november 11. közötti Csepelen zajló eseményeket elevenítették fel iskolánk 6. és 7. évfolyamos tanulói. Korabeli pillanatokat megörökítő fotósorozat egészítette ki a hallottakat.

Az ünnepi esemény alkalmával került sor intézményünk névadója, Nagy Imre emléktáblájának megkoszorúzására. A megemlékezés koszorúját az intézmény nevében Gálné Bakos Judit helyezte el; a Szabó Magda Közösségi Tér képviseletében Dr. Udvardi Beáta és Hollné Farkas Enikő koszorúzott; Nagy Imre unokája, Jánosi Katalin valamint a Nagy Imre Alapítvány nevében Deák Judit és az iskola tanulói helyeztek el koszorút.

Az eseményről készült fényképek megtekinthetők ITT.